Facebook
Trip Advisor

Wieczory firmowe

 

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie…

Brzmi ciekawie? Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wieczór firmowy lub integracyjny, spotkanie w Salonie Masażu Tajskiego Thai Mai jest tym, czego potrzebujesz. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece pozwolą Wam oderwać się od codziennego pośpiechu i miło spędzić czas.

Masażystki pochodzące z Tajlandii oraz wyspy Bali pomogą wam się zrelaksować, a oryginalny, domowy, typowo tajski poczęstunek będzie świetną okazją do rozmów i lepszego poznania się.

Proponujemy dwa pakiety:

Pakiet 1:

- Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne

- Poczęstunek: wino lub prosecco i tajska zupa tom yum z kurczaka i mleka kokosowego.

Pakiet 2:

-  Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne

- Poczęstunek: wino lub prosecco oraz dwudaniowa kolacja składająca się z zupy tom yum z kurczaka i mleka kokosowego oraz żółtego curry.

 

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokojów masażu, które będą tylko do Waszej dyspozycji.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każdy z Was może wybrać dowolny masaż  z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Po masażu zaprosimy Was na pyszną, domową, oryginalną tajską kolację jedno- lub dwudaniową – w zależności od wybranego pakietu – oraz poczęstujemy winem lub prosecco*. Na koniec napijecie się tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły.

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

 

Cena Wieczoru Tajskiego ustalana jest indywidualnie i zależy od wybranego pakietu, ilości uczestników i rodzajów masaży. Minimalna liczba uczestników – 4 osoby. Podczas masaży i poczęstunku będziecie mieli do dyspozycji cały salon. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Wieczór Firmowy w Thai Mai był dla Was wyjątkowy i niezapomniany. Zapraszamy do współpracy!

 

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Kontakt

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Chopina 26 A
81-782 Sopot
tel. +48 510 800 777
email: sopot@thaimai.pl