Facebook
Trip Advisor

Wieczory firmowe

 

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie…

Brzmi ciekawie? Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wieczór firmowy lub integracyjny, spotkanie w Salonie Masażu Tajskiego Thai Mai jest tym, czego potrzebujesz. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece pozwolą Wam oderwać się od codziennego pośpiechu i miło spędzić czas.

Masażystki pochodzące z Tajlandii oraz wyspy Bali pomogą wam się zrelaksować, a oryginalny, domowy, typowo tajski poczęstunek będzie świetną okazją do rozmów i lepszego poznania się.

Proponujemy dwa pakiety:

Pakiet 1:

- Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne

- Poczęstunek: wino lub prosecco i tajska zupa tom yum z kurczaka i mleka kokosowego.

Pakiet 2:

-  Wybrane masaże 1 lub 2-godzinne

- Poczęstunek: wino lub prosecco oraz dwudaniowa kolacja składająca się z zupy tom yum z kurczaka i mleka kokosowego oraz żółtego curry.

 

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokojów masażu, które będą tylko do Waszej dyspozycji.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każdy z Was może wybrać dowolny masaż  z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Po masażu zaprosimy Was na pyszną, domową, oryginalną tajską kolację jedno- lub dwudaniową – w zależności od wybranego pakietu – oraz poczęstujemy winem lub prosecco*. Na koniec napijecie się tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły.

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

 

Cena Wieczoru Tajskiego ustalana jest indywidualnie i zależy od wybranego pakietu, ilości uczestników i rodzajów masaży. Minimalna liczba uczestników – 4 osoby. Podczas masaży i poczęstunku będziecie mieli do dyspozycji cały salon. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Wieczór Firmowy w Thai Mai był dla Was wyjątkowy i niezapomniany. Zapraszamy do współpracy!

 

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

Dodaj swój adres do newslettera

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Kontakt

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Chopina 26 A
81-782 Sopot
tel. +48 510 800 777
email: sopot@thaimai.pl