Facebook
Trip Advisor

Masażystki

Nasi masażyści pochodzą z Bali i z Tajlandii. Ukończyli najlepsze na świecie szkoły masażu. Dodatkowo wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

 

Arun

Naszą piękną Arun łatwo zapamiętać :) Pochodzi z Tajlandii i posiada dziesięcioletnie doświadczenie w masażu tajskim. Poza pracą, uwielbia się dobrze zrelaksować oraz podróżować. Razem z inną masażystką - Pim - tworzą nierozłączny duet.

Nining

Nasza najmłodsza masażystka, która pochodzi z wyspy Bali. Mimo swojego wieku, ma bardzo dużo siły. Jej pasją (oczywiście oprócz masowania) jest śpiewanie oraz zwiedzanie nowych miejsc. To co, ją wyróżnia spośród innych terapeutek to żywiołowość i temperament.

Pim

Pochodzi z północnej Tajlandii. Technikę masażu zgłębiała w Thai Gold Finger School Jej specjalnoœścią jest tajski masaż klasyczny oraz masaż tajski olejkami aromatycznymi. Pim jest naszą "strojnisią" wśród masażystek, uwielbia chodzić na zakupy i nigdy nie wraca z pustymi rękami :)

Komang

Ukończyła Prestiżową Szkołę Bali International Spa School w Indonezji, skąd pochodzi. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, wykonuje znakomity masaż balijski, lomi lomi i shiatsu. Jako masażystka pracuje 10 lat. Jest niezwykle uduchowiona i wyciszona. Zdecydowanie zasługuje na miano "szefowej" wśród naszego masującego zespołu. Uwielbia swoją pracę i jak twierdzi: "Jeśli robisz, to co kochasz, nawet najcięższa praca staje się łatwa".

Mem

Mem to kolejna nowa masażystka z Tajlandii w naszej ekipie. Niezwykle radosna i uśmiechnięta - od razu zaraża pozytywną energią. Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Mem uwielbia podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Jak każda kobieta, uwielbia zakupy i ploteczki :)

Somjai

Somjai pochodzi z Tajlandii, gdzie zdobyła 16-letnie doświadczenie w luksusowym Spa. Oprócz spania i leniuchowania, uwielbia gotować :) Zaraża uśmiechem wszystkich wokół, jest opiekuńcza i niezwykle uduchowiona.

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

Dodaj swój adres do newslettera

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Kontakt

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
ul. Chopina 26 A
81-782 Sopot
tel. +48 510 800 777
email: sopot@thaimai.pl